Bilim Kurgu - Fantastik >>
X-MEN BOX SET
  Ürün Detayı
 Yönetmen : Brett Ratner , Gavin Hood
 Oyuncular : Hugh Jackman , Patrick Stewart,
 Film Hakkında :
 İzleyici Grubu : PG-13, 13 Yaşından Küçükler İçin Zararlı
 Yapım Yılı / Yapımcı : 2000 /
 Süre : 439 Dk
 Filmin Konusu :

X-MEN ( DVD )
X-Men serisinin tüm filmlerini bu muhteşem koleksiyonda birarada edinme fırsatını sakın kaçırmayın! Yıldızlarla dolu bir kadro, inanılmaz özel efektler ve macerayla dopdolu saatler sizi bekliyor!

X-MEN 2 ( DVD )
Farklı olanların birarada ayakta durma zamanı gelmiştir. . .
Tüm zamanların en çok sevilen çizgi romanlarından X-MEN in sinemaya başarıyla uyarlandığı ilk filmin devamı olan X-MEN 2, muhteşem özel efektlere, kuvvetli bir senaryoya, ve yıldızlarla dolu bir oyuncu kadrosuna sahip. Beyaz Saray da A.B.D. Başkanı na yapılan bir suikast girşimiyle, mutantlar ve insanlar arasında yeni bir savaş başlar. Şimdi tüm mutantlar, hepsini yoketmek isteyen ortak düşmanları General William Stryker a karşı biraraya gelmek zorundadır.

X-MEN 3: THE LAST STAND (X-MEN 3: SON DİRENİŞ)
X-Men’in son ve destansı savaşında inanılmaz gücüne tanık olun. Tanınmış mutant kahramanları ve kötü adamlarına katılın, ve bu heyecan verici, bomba gibi macerada yepyeni savaşçılara merhaba deyin: Angel, Beast, Juggernaut ve Colossus!
Tartışmalara açık bir “tedavi” yönteminin icat edilmesinden sonra, mutantlar insanüstü yeteneklerini kullanmayı ya da bu onlara özel hediyelerden vazgeçmeyi ve “normal” olmayı seçebileceklerdir.
Barışçıl mutant lideri Charles Xavier (Patrick Stewart), karşısında askeri yollara başvurmayı seven lider Magneto’yu (Ian McKellen) bulunca, tüm savaşların sonunu belirleyecek çarpışmanın ana hatları ortaya çıkmıştır. Hiç durmayan aksiyon, olağanüstü özel efektler ve sadece DVD’de yeralan özel seçeneklerle, “X-MEN THE LAST STAND sizi koltuğunuzdan havaya uçuracak doğaüstü bir güç!”

X-MEN ORIGINS: WOLVERINE (X-MEN BAŞLANGIÇ: WOLVERIN)
Mutant hayatı yaşayan Wolverine, kız arkadaşının ölümü nedeniyle Victor Greed’ten intikamını almak için gizli program Weapon X’e katılır. Wolverine, Sabretooth’un kız arkadaşı Silver Fox’un öldürmesi üzerine katılmayı kabûl eder. Kendisini yenilmez hale getirecek Adamantium metalinin vücuduna enjekte edilmesiyle Wolverine’in intikam macerası başlar.

 
 Film Türü
 KDV Dahil Fiyatı
 Video  Ses  Alt Yazı
 
 
 
 Film Hakkında
 Oscar Adeti :  
 Filmin Aldığı Diğer Ödüller :  
 VCD Adeti :
 DVD Adeti :
 Blu-Ray Adeti :
 Ekran Görüntüleri
 
  Yorumlar