Komedi - Macera >>
LOUIS DE FUNES BOX SET
  Ürün Detayı
 Yönetmen :
 Oyuncular : Louis De Funes,
 Film Hakkında :
 İzleyici Grubu : PG-13, 13 Yaşından Küçükler İçin Zararlı
 Yapım Yılı / Yapımcı : /
 Süre :
 Filmin Konusu :

Sinemanın en önemli komedi oyuncularından biri olan Louis De Funes, 40 yıllık kariyeri boyunca hem büyük gişe başarısı yakalayan hem de hayran kitlesini genişleterek onu unutulmazlar arasına sokan üç filmi ile bu koleksiyonda!

 • Cimri
 • Daldaki Otomobil
 • Şahane Oyun


 • CİMRİ

  Moliere’in Unutulmaz Komedyasının Başarılı Bir Uyarlaması…
  Molière’in ünlü oyunundan uyarlanan Cimri’de, zengin Harpagon, çocukları Cléante ve Elise ile birlikte yaşamaktadır. İki çocuğu da aşıktır ancak onların aşk değil para evliliği yapmalarını isteyen babalarına açılmaktan çekinirler. Tek tutkusu olan altınları uğruna kendi çocuklarının mutluluğuyla oynayan Harpagon’un tefecilerle işbirliği yapması üzerine, başına hiç beklemediği işler açılacaktır.

  DALDAKI OTOMOBIL

  Absürd Komedinin Doruk Noktası…
  İşadamı Henri Roubier, İtalya''da çok kârlı bir anlaşmaya imza atmış olmanın keyfiyle Fransa''ya dönmektedir. Kamyoncuların grevi yüzünden trafikte sıkışınca, zor durumda kalmış genç bir kızla adamı istemeye istemeye arabasına alır. Roubier onlarla tartışırken yoldan çıkıveren otomobili, uçurumdan aşağı yuvarlanır. Ancak otomobil bir ağaçta asılı kalır ve üçlünün açlık, susuzluk, sıcak ve ölüm korkusuyla mücadele edecekleri çılgın bir macera başlar.

  SAHANE OYUN
  30 Yıl Boyunce Fransız Gişelerinin Bir Numarası Olan Komedi…

  1942 yılında Kraliyet Hava Kuvvetleri’ne ait bir uçak Paris üstünde vurulur. Üç İngiliz pilot paraşütle atlar. Peter, boyacı Augustin Bouvet''nin çalıştığı apartmana, Alan orkestra şefi Stanislas Lefort''un prova yaptığı opera binasının çatısına, Sir Reginald da hayvanat bahçesinde fokların havuzuna iner. İşgalci Alman kuvvetlerinden saklanan ve birbirlerini bulmaya çalışan üç asker, bu tanımadıkları şehirde büyük bir maceraya atılırlar.

   
   Film Türü
   KDV Dahil Fiyatı
   Video  Ses  Alt Yazı
   
   
   
   Film Hakkında
   Oscar Adeti :  
   Filmin Aldığı Diğer Ödüller :  
   VCD Adeti :
   DVD Adeti :
   Blu-Ray Adeti :
   Ekran Görüntüleri
   
    Yorumlar