Drama - Duygusal >>
BRİDGET JONES BOX SET
  Ürün Detayı
 Yönetmen : Beeban Kidron , Sharon Maguire
 Oyuncular : Renee Zellweger , Hugh Grant , Colin Firth ,
 Film Hakkında :
 İzleyici Grubu : PG-13, 13 Yaşından Küçükler İçin Zararlı
 Yapım Yılı / Yapımcı : 1996 /
 Süre : 196 Dk.
 Filmin Konusu :

BRIDGET JONES’UN GÜNLÜĞÜ
30 yaşını devirmiş olan Bridget Jones, bir yeni yıla daha bekar girmesini sorgular ve günlük tutmaya başlar. Hayatı işi, ilişkileri ve arkadaşlarından ibaret olan Bridget, \"ben nerde yanlış yaptım\" sorusuyla, kilosundan içtiği sigaralara, aldığı kararlardan hislerine dek her şeyi not eder. Beyaz atlı prensinin gelip onu bulmasını bekleyen Bridget, hiç beklemediği bir anda, ailesinin zoruyla tanıştığı avukat Mark Darcy (Colin Firth) ve flört ettiği patronu Daniel Cleaver (Hugh Grant) arasında bir seçim yapmak zorunda kalacaktır.

 • Ek Özellikler: Sahne Arkası , Filmin Fragmanı , Bridget’in Fotoğraf Albümü , Müzik Videoları

  BRIDGET JONES 2: MANTIĞIN SINIRI
  Sonunda beyaz atlı prensini bulan müzmin bekar Bridget Jones için esas iş şimdi başlıyor: Bu mükemmel erkeği elinde tutabilmek! Kendine olan güvenini tazelemeye çalışırken kendini sevgilisinin çevresine layık göremeyen Bridget\'\'in kafası, eski flörtü Daniel\'\'in de ortaya çıkması ile iyice karışır. Üstelik bu defa huzur bulmak için iş değiştirip Londra\'\'dan Tayvan\'\'a gitmesi de işe yaramayacak, aksine başına katmerli belalar açacaktır.

 •  
   Film Türü
   KDV Dahil Fiyatı
   Video  Ses  Alt Yazı
   
   
   
   Film Hakkında
   Oscar Adeti :  
   Filmin Aldığı Diğer Ödüller :  Altın Küre Adayı - En İyi Kadın Oyuncu, En İyi Komedi , Oscar Adayı - En İyi Kadın Oyuncu , Grammy Adayı - En İyi Film Müziğ
   VCD Adeti :
   DVD Adeti :
   Blu-Ray Adeti :
   Ekran Görüntüleri
   
    Yorumlar