Türk Sineması >>
BARDA
  Ürün Detayı
 Yönetmen : Serdar Akar
 Oyuncular : Nejat İşler , Doğu Alpan , Melis Birkan , Burak Altay , Meltem Parlak , Nergis Öztürk,
 Film Hakkında :
 İzleyici Grubu : PG-15, 15 Yaşından Küçükler İçin Zararlı
 Yapım Yılı / Yapımcı : 2006 / KANAL D Home Video
 Süre : 93 Dk
 Filmin Konusu :

Günümüzde yaşanmakta olan ağır şiddetin aslında insanın doğasında zaten var olduğu ve eğer sistem bunu engellemek için gerekli ve yeterli önlemi almazsa bu acı gerçeğin yaşanmaya devam edeceğini söylüyor film.

Kan, küfür, dayak, hakaret görüyoruz film boyunca. Gittikçe artan bir şekilde ve bazı sahnelerde neredeyse dayanılmaz boyutlarda. Unutmayalım öte yandan bu sadece bir sinema filmi değil. Çok benzeri bir süre önce gerçekten yaşanmış bir öykü. Kural tanımayan ve topluma saygısı olmayan böylesi cani ruhlu ve canavar insanlar varlar ve aramızda yaşıyorlar.

Nail, Nil, TGG, Aynur, Aliş, Sevgi, Pelin ve Cenk, yaşları 18 ile 25 arasında değişen genç bir arkadaş grubudur.

Bir gece yarısı, arkadaşlarının işlettiği barda son biralarını içip eve dönecekken içeri giren beş kişilik bir grup tarafından silahla alıkonulurlar. Elleri, ayakları, ağızları bağlanan gençler sabaha kadar dayak, işkence ve tecavüze maruz kalırlar. Kendilerini alıkoyan grubun görünürde hiçbir amacı yoktur. Yaşları 20 ile 45 arasında değişen bu grup, hayatlarında eksik kalan her şeyin hesabını hiç tanımadıkları bu gençlerden çıkartırlar.

 
 Film Türü
 KDV Dahil Fiyatı
 Video  Ses  Alt Yazı
 
 
 
 Film Hakkında
 Oscar Adeti :  
 Filmin Aldığı Diğer Ödüller :  
 VCD Adeti :
 DVD Adeti :
 Blu-Ray Adeti :
 Ekran Görüntüleri
 
  Yorumlar