Bilim Kurgu - Fantastik >>
TERMINATOR SALVATION-TERMİNATÖR KURTULUŞ
  Ürün Detayı
 Yönetmen : McG
 Oyuncular : Christian Bale , Sam Worthington , Anton Yelchin , Bryce Dallas Howard , Moon Bloodgood , Helena Bonham Carter ,
 Film Hakkında :
 İzleyici Grubu : PG-15, 15 Yaşından Küçükler İçin Zararlı
 Yapım Yılı / Yapımcı : 2009 / Tiglon
 Süre : 110 dak.
 Filmin Konusu :

Kıyamet Günü’nün ve yönetimin makinalar tarafından ele geçirilmesinin ardından, direnişçilerin lideri John Connor (Christian Bale – The Dark Knight) insanlığı yok etmek isteyen Skynet’e karşı bir saldırı planı içindedir. Connor, yeraltında direnişçi ekibiyle birlikte son ve en ölümcül savaşına hazırlanırken, geleceği kurtarmanın tek yolunun kendi babası Kyle Reese’i (Anton Yelchin – Star Trek) kurtarmaktan geçtiğini farkeder. Ve en büyük şoku Marcus Wright adında kendi yolundaki bir yabancının (Sam Worthington - Avatar) ona meydan okumasıyla yaşar. Şimdi Connor ve Marcus, insanlığın geleceğini kurtarmak için düşmanın kalbine yapacakları ölümcül yolculukta aynı tarafta yer alacaklardır.

Özel Seçenekler
MUHTEŞEM KAMERA ARKASI BELGESELLERİ:

 • GELECEĞİ YARATMAK: Çok özel bir set turu ile Terminator Salvation’ın kamera arkası görüntülerini izleme fırsatı yakalayın.
 • MOTO-TERMİNATÖR: Terminator Salvation görsel efekt ekibinin Ducati ile birlikte ölümcül Moto-Terminator’leri nası yarattıklarına tanık olun.
 • VE MERAK ETTİKLERİNİZ İÇİN 11 MİNİ BELGESEL DAHA: Çığır açıcı görsel efektlerin yaratımına siz de tanık olun!
 •  
   Film Türü
   KDV Dahil Fiyatı
   Video  Ses  Alt Yazı
   
   
   
   
   
   Film Hakkında
   Oscar Adeti :  
   Filmin Aldığı Diğer Ödüller :  
   VCD Adeti :
   DVD Adeti :
   Blu-Ray Adeti :
   Ekran Görüntüleri
   
    Yorumlar